Кошик
2 відгуків
ТОВ «Демос» насос помпа воздуходувка повітродувка муфта редуктор датчик амортизатор газовая пружина
+380 (61) 220-89-00
+380 (50) 341-87-73
+380 (50) 341-99-57

Муфти

Муфти та гальма електромагнітні, гідравлічні, пневматичні, для регулювання натягу. Муфти сильфонні і з вставками з еластомеру.

Муфта - пристрій для постійного або тимчасового з'єднання валів, труб, сталевих канатів, кабелів і т. п. Розрізняють муфти сполучні, які в залежності від виконуваної функції забезпечують міцність з'єднання, герметичність, захист від корозії, і муфти приводів машин і механізмів, які передають обертальний рух (обертаючий момент) з одного вала на вільно сидить на ньому деталь (шків, шестерню) або на інший вал без зміни обертаючого моменту.

Муфта приводу може виконувати і інші функції: компенсацію невеликих монтажних відхилень, роз'єднання або подовження валів, напівавтоматичне керування, безступінчате регулювання передавального відношення, оберігання механізмів від критичних навантажень.

Передача моменту в муфті може здійснюватися механічної зв'язком між деталями, що виконується у вигляді нерухомих з'єднань або кінематичних пар (геометричне замикання); за рахунок сил тертя або магнітного тяжіння (силове замикання); сил інерції або індукційним взаємодією електромагнітних полів (динамічне замикання). За характером роботи і основним призначенням розрізняють муфти наступних типів: постійні з'єднувальні; керовані (зчіпні); самоврядні (автоматичні), з'єднують і роз'єднують вали в процесі роботи автоматично залежно від зміни режиму; запобіжні муфти; муфти ковзання.

Найбільш поширені розміри і типи конструкцій муфт виконуються за єдиним міжнародним стандартам.

Німецька компанія R+W Antriebselemente GmbH очолює трійку світових лідерів (входять також компанії Gerwah GmbH і KTR Kupplungstechnik GmbH ) у виробництві муфт приводів. Продукцію R+W відрізняє дуже висока надійність і якість вище встановлених стандартів. Повністю автоматизоване виробництво, застосування новітніх технологій комп'ютерного проектування, моделювання та контролю якості дозволяють R+W легко домагатися необхідної точності виконання і підтримувати незвично низькі для продукції такого рівня ціни.

Центральна серія R+W - високоточні беззазорные компенсуючі сильфонні муфти, відрізняються зручністю монтажу і високою жорсткістю на згин. Асортимент продукції R+W включає як стандартні промислові муфти, так і муфти з обмежувачем моменту, лінійні, віброгасильні, ізолюючі. Спеціальні серії муфт забезпечують виконання практично будь-яких завдань, пов'язаних з конструюванням і монтажем приводів. Наприклад, для валів діаметром від 1 мм розроблена мініатюрна серія MK. Подовжувачі валу серії ZA мають стандартну довжину до 6 м без проміжних опор і відрізняються вкрай низьким моментом інерції. Можлива розробка муфт за індивідуальним замовленням у відповідності з технічними вимогами замовника. Муфти всіх серій R+W забезпечують точну передачу кута і моменту.

Муфты R+W обладают достаточным запасом прочности и рассчитаны на полуторакратную перегрузку. Все серии предназначены для работы в стандартных температурных условиях (от минус 30 до плюс 120°С) с кратковременным повышением температуры до 150°С. Отдельные модели имеют расширенный диапазон рабочих температур - от минус 60 до плюс 200°С. Для большинства моделей всех серий возможно исполнение полностью из нержавеющей стали, немагнитной стали, специальных сплавов или композитных материалов. Отдельные серии предусматривают возможность выбора облегченной (экономичной) версии муфт. Продукція R+W не вимагає додаткового технічного обслуговування.

Виробництво R+W Antriebselemente GmbH сертифіковано за стандартами ISO 9001.

Продукція компанії R+W поставляється більш ніж в 40 країн світу, в тому числі в США, Канаду, Австралію, Бельгію, Великобританію, Італію, Швецію, Швейцарію, Китай і Японію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner