Кошик
2 відгуків
ТОВ «Демос» насос помпа воздуходувка повітродувка муфта редуктор датчик амортизатор газовая пружина
+380 (61) 220-89-00
+380 (50) 341-87-73
+380 (50) 341-99-57

Огляд хімічних насосів виробництва Yamada і Iwaki (Японія)

Огляд хімічних насосів виробництва Yamada і Iwaki (Японія)

Представляємо Вашій увазі насосне обладнання японських виробників YAMADA і IWAKI - піонерів і лідерів промислового насособудування.
Виробнича програма IWAKI включає:
• відцентрові насоси з магнітною муфтою;
• турбінні насоси з магнітною муфтою;
• хімічні насоси шестеренні;
• мембранні дозуючі насоси з електромагнітним приводом;
• дозуючі насоси з регульованим електродвигуном;
• компактні сильфонні насоси;
• повітряні/вакуумні насоси;
• високоточні бесклапанние дозуючі насоси.
Насоси IWAKI з магнітною муфтою — не новина у світі, але найчастіше цей тип насосів незнайомий нашим виробничникам.
Крутний момент передається від електродвигуна до робочого колеса за допомогою створюваного магнітного поля. Конструктивно насоси позбавлені сальникових набивки, складних і недешевих торцевих ущільнень. Крім цього, виключені витоку, і це — основна перевага в хімічних застосуваннях, особливо у разі транспортування високоагресивних, отруйних, токсичних речовин.
Матеріали проточної частини — хімічно стійкі термопластики: поліпропілен, CFRPVDF (полівінілденфторід), ETFE, PFA, CFRETFE (види фторопласту), посилені для механічної міцності різними наповнювачами, дозволяють застосовувати насоси для кислот, лугів, розчинників і хімічних сумішей будь-якої концентрації в діапазоні температур від -20 до +150 °С.
Продуктивність насосів від 4 л/хв до 4 м3/хв, і це — величезна лінійка розмірів/продуктивності, що дозволяє виконати всі клієнтоорієнтований завдання. Максимальний напір — 72 м.
Проста моноблочна конструкція, високий ККД і кавітаційний запас, відсутність корозії, низьке споживання енергії, безшумна робота, мінімальна вартість технічного обслуговування без демонтажу насоса з робочого майданчика.
Розібравши будь насос, Ви знайдете від 6 до 11 замінних частин.
Виробник дає гарантію 24 місяці безперервної цілодобової роботи в разі правильної експлуатації згідно з керівництвами.
До нас звертаються клієнти з питаннями заміни деяких частин в насосах, які відпрацювали по 30-35 років, вже зняті з виробництва.
Для порівняння — при цілодобовому режимі роботи насоси з механічними ущільненнями, в кращому випадку, зажадають обслуговування через 6 місяців, часто це трапляється через 2-3 місяці.
Прорахувавши енерговитрати, частоту і вартість обслуговування, простою обладнання і втрати у виробничому циклі по причині виходу з ладу насоса, багато наші партнери приходять до висновку, що, купуючи японське виріб трохи дорожче, вже через рік вони виправдовують різницю, звичайно, в тому випадку, коли насос використовується не 1 година на тиждень.
Дозуючі насоси IWAKI. Конструкційні матеріали проточної частини дозволяють працювати у всьому діапазоні рівня рН, дозувати хімікалії з точністю 1% і краще в діапазоні продуктивності від 0-38 мл/хв до 45 л/хв. Посилені двошарові мембрани з робочою поверхнею PTFE мають гарантований ресурс 8000 годин, але працюють вдвічі довше.
Від простої функції «старт-стоп» з ручним регулюванням до насосів з вбудованими багатофункціональними контролерами, мають вхідні і вихідні керуючі порти, що дозволяють «бачити» основний потік і пропорційно змінювати подачу зі зміною потоку, наприклад, можливістю підключення до АСУ. IP65 дозволяє застосовувати обладнання в не зовсім сприятливих виробничих умов.
Мембранні та поршневі насоси YAMADA працюють від стисненого повітря в діапазоні тиску на вході 0,2–0,7 МПа, створюючи вихідний тиск рідини на виході до 1,2 МПа для мембранних насосів і до 42 МПа для поршневих.
Продуктивність насосів до 800 л/хв., регульована від 0 до 100%.
Універсальні, герметичні, взрывобез небезпечні, самовсмоктуючі (до 9 м глибина всмоктування) мембранні насоси забезпечують безпечну і дбайливу (без деструктуризації) транспортування і циркуляцію як нейтральних, так і агресивних, активних речовин — розбавлених і концентрованих кислот, розчинників, лугів, а також в'язких до 30000 сантипуаз рідин з абразивними частками діаметром до 10 мм, сипучих продуктів.
Поршневі насоси YAMADA — транспортування рідких і високов'язких продуктів (до 100000 сантипуаз) — легкі і важкі масла, консистентні мастила, адгезиви, силікони, герметики, офсетні фарби — під високим тиском на великі відстані.
Виконання — контейнерні (контейнери 16-18 кг круглого, квадратного перетину), бочкові (бочки 200 л), настінні. Розвантаження авто і ж/д цистерн, ІВСконтейнеров, бочок, використання для дренажних систем, очищення від шламів резервуарів — далеко не повний список специфічних застосувань цього типу насосів.
Навіть у стандартному виконанні споживання стисненого повітря насосами YAMADA менше на всіх режимах у порівнянні з іншими, і виробник пропонує додаткові опції, що дозволяють на 20-30% знизити це споживання. Це істотна економія споживання електроенергії компресором, особливо там, де насосні парки налічують десятки одиниць.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner